طراحی لوگو طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت و قالب وردپرس ارزان

خدمات چاپ آنلاین فارسی گراف
 

چاپ آنلاين فارسی گراف

جهت ارسال سفارشات خود کليک کنيد

طراحی ست اداری اطلس فراز

معرفی کوتاه :
طراحی ست اداری اطلس فرازReviewed by فارسی گراف on Oct 11Rating: 5.0طراحی ست اداری شرکت اطلس فراز - طراحی ست اداری فارسی گرافطراحی ست اداری...
تکلونوژی ها :
Adobe Photoshop,Adobe Illustrator
نمونه کار :

سربرگ و ست اداری, همه نمونه کارها


تاريخ اجرا :
27 / شهریور / 1393

طراحی ست اداری اطلس فراز

طراحی ست اداری اطلس فرازReviewed by فارسی گراف on Oct 11Rating: 5.0طراحی ست اداری شرکت اطلس فراز - طراحی ست اداری فارسی گرافطراحی ست اداری شرکت اطلس فراز | طراحی ست اداری حرفه ای , طراحی ست اوراق اداری , طراحی ست اداری سربرگ کارت ویزیت پاکت نامه یادداشت فاکتور

طراحی ست اداری شرکت آسانسور اطلس فراز

توضیحات :

طراحی ست اداری شرکت اطلس فراز ( طراحی ست اداری اطلس فراز در نرم افزار ادوبی فتوشاپ و ادوبی ایلوستریتور صورت گرفته است. )

 

 

_________________________________________________________________

ست اوراق اداری چیست؟

به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک کمپانی یا سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می گردد، اوراق اداری می گویند. از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر آن سازمان یا برند، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، بهمین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اوراق” گفته می شود. ست اوراق اداری معمولا شامل :

 • سربرگ یا letter head (جهت مکاتبه و نگارش نامه های اداری و رسمی)
 • کارت ویزیت یا business card (جهت معرفی شغل و ارائه راه های تماس با کمپانی یا سازمان)
 • پاکت نامه یا envelope (جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و …)
 • یادداشت ها یا note (جهت یادداشت های غیر رسمی که معمولا از پرت کاغذ در چاپ اوراق بدست می آید)

البته موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها، کارت های اعتباری، کارت های پرسنلی، فاکتور، فولدر یا پوشه و … وجود دارد که در مجموعه اوراق اداری آورده می شوند، اما به دلیل عمومی نبودن آنها زیاد به آن ها پرداخته نمیگردد. موارد یادشده ممکن است به نیاز تعداد معدودی از متقاضیان تهیه و چاپ گردد و شاید باید گفت بسته ست اوراق اداری، به نیاز مشتری بستگی دارد، اما معمولا مجموعه ست اوراق اداری شامل ۴ موردی است که در بالا به آن اشاره گردید.

 

___________________________________________________________________

خدمات طراحی ست اداری

یکی از بخش های مهم اعتبار بخشی به حرفه و کسب و کار شما، داشتن مجموعه ای زیبا از اوراق و کاغذهایی که دارای آرم و نشانی و نام کمپانی یا شرکت شما باشد و متناسب با فعالیتان طراحی گشته باشد. بخش مهم و تفکیک ناپذیر هویت بخشی به یک مجموعه رسمی و پرسنلی، تنها از طریق ارائه و استفاده از اوراقی است که از وجه بصری یکسان، با یک ایده مرکزی در رنگ و طرح و فرم، بهره جسته باشد. در مجموع هرچه لوازم و اسباب اداری یک شرکت از یک قالب یونیفرم بهره جسته باشد، به تثبیت هویت آن سازمان کمک کرده و در نظر مخاطبان نیز این وحدت بصری، نشانه استحکام در ساختار شرکت تلقی می شود.

پس اگر هنوز اقدام به عملی کردن این هدف که همان وحدت بصری بخشیدن به مجموعه اوراق رسمی و پرسنلی خود می باشد، نگرفته اید ما به شما می گوییم: تیم طراحی نویا سیستم تکنولوژی با افتخار پذیرای سفارشات شما در زمینه طراحی و چاپ ست اوراق اداری شامل :

 • طراحی ست اداری
 • طراحی سربرگ
 • طراحی کارت ویزیت
 • طراحی پاکت نامه
 • طراحی کارت پرسنلی
 • طراحی انواع فاکتورها
 • طراحی کارتهای اعتباری
 • و…

خواهد بود. تیم طراحان گرافیک نویا سیستم با بهره گیری از خلاقیت و ایده های نو که حاصل تلاش، پشتکار و تجربه در زمینه طراحی آنها می باشد، قادر به برآورده شدن نیازهای شما در زمینه طراحی و چاپ تمامی اوراق مرتبط با مراودات رسمی و فرمال اداری می باشد.

هر المان حرفی دارد از شما به بیننده …

قبل از شروع کار طراحی ست اداری، از شما می خواهیم تا ما را با فضا و فعالیت موسسه خود آشنا کنید. آشنایی ما با فضای حاکم بر شرکت شما، به ما خواهد گفت که باید کار طراحی را از کجا شروع کنیم. طراحی ست اوراق اداری شما با فضای کاری و پرسنلی شما متناسب می گردد. هر المان و رنگی به منظور و هدفی استفاده می شود و هر کدام قرار است حرفی از شرکت شما به بیننده بگوید.

حالا که تصمیم به داشتن مجموعه ای زیبا و واحد از اوراق رسمی و اداری، برای کار خود، گرفته اید، بدون شک اعتماد به نفس کاریتان نیز بیشتر گشته است.

نحوه پرداخت طراحی ست اداری

در طراحی ست اداری ۳ تیکه تمامی وجه قبل از طراحی دریافت میشود، و در طراحی ست اداری بالای ۳ تیکه سفارشاتی که وجه قیمت آنها بالای ۴۰۰٫۰۰۰ تومان میباشند میتوانند ۵۰% مبلغ را به عنوان پیش پرداخت و مابقی وجه را هنگام تحویل طرح پرداخت نماییند.

پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت آنلاین فارسی گراف ( قابل پرداخت از تمامی کارت های عضو شتاب ) صورت میگیرد.

نحوه سفارش طراحی ست اداری

جهت مشاوره و سفارش طراحی لوگو خود حتما از بخش سامانه مشتری استفاده نمایید، سامانه مشتری با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما میباشد و اطلاعات سفارش شما در سامانه محفوظ میماند و یک نسخه از هر ارسال تیکت برای ایمیل شما نیز ارسال میشود.

 

نمونه کارهای طراحی ست اداری

تعرفه قیمت های طراحی

چاپ آنلاین ست اداری

___________________________________________________________________

 

چرا طراحی را با فارسی گراف تجربه کنیم ؟

فارسی گراف یکی از معتبر ترین وب سایت ها در زمینه طراحی میباشد که برگرفته از کادر طراحی بسیار حرفه ای و بی نظیر که فعالییت خود را در همه جنبه های هنری از طراحی وب سایت ، طراحی لوگو و آرم ، مدیریت تبلیغات و افزایش فروش و.. از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و تا اکنون با بیش از هزاران نمونه کار و جلب اعتماد سعی در رضایت مشتریان خود داشته است.
ما در فارسی گراف طراحی ست اداری را در نرم افزار های پیشرفته و طبق آخرین متد طراحی برای شما مشتریان عزیز طراحی و آماده میسازیم.

جهت سفارش طراحی ست اداری یا مشاوره قبل از سفارش از طریق لینک زیر اقدام بفرمایید :

بخش مشاوره ، پشتیبانی و سفارشات فارسی گراف

8

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,