طراحی لوگو طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت و قالب وردپرس ارزان

خدمات چاپ آنلاین فارسی گراف
 

چاپ آنلاين فارسی گراف

جهت ارسال سفارشات خود کليک کنيد

طراحی لوگو طراحی آرم

طراحی لوگو طراحی آرم

سفارش طراحی لوگو و آرم :

پلن َطلایی : طراحی لوگو حرفه ای ( طراحی لوگو برای ادارات دولتی ، کارخانه ها ، شرکت ها خصوصی ، سایت های معتبر و…) که بصورت وکتور با قابلیت انتخاب از میان ۳ عدد طرح پیش نمایش بعلاوه یک بنر تبلیغاتی رایگان به عنوان هدیه ( مراحل طراحی : ۱- طراحی گرافیک طرح بر روی کاغذ ۲- اسکن و تبدیل طرح به طرح دیجیتال کامپیوتری بصورت وکتور ۳- نمایش طرح های پی نمایش به مشتری ۴- تکمیل طرح و تغییراتی مانند تغییر در رنگ ، فونت نوشته شعار در صورت درخواست مشتری و افکت گذاری نهایی )

پلن نقره ای : طراحی لوگو پیشرفته ( طراحی لوگو برای اصناف ، کسب و کار های محلی ، وب سایت های پر بازدید ) که بصورت وکتور طراحی یک طرح  دقیقا طبق جزییات و موارد آمده در سفارش ( مراحل طراحی :  ۱- طراحی گرافیک طرح بر روی کاغذ ۲- اسکن و تبدیل طرح به طرح دیجیتال کامپیوتری بصورت وکتور ۳- نمایش طرح لوگوبه مشتری ۴- تکمیل طرح و تغییراتی مانند تغییر در رنگ ، فونت نوشته شعار در صورت درخواست مشتری و افکت گذاری نهایی )

پلن برنزی : طراحی لوگو متوسط ( طراحی لوگو پیکسلی برای انواع وب سایت های شخصی ) که بصورت پیکسلی طبق سفارش مشتری طراحی و آماده شده ( مراحل طراحی : ۱- طراحی لوگو در فتوشاپ ۲- نمایش طرح پیشنمایش به مشتری ۳- تغییر رنگ ، یا فونت نوشته شعار زیر لوگو در صورت لزوم )

نحوه پرداخت طراحی لوگو :

در طراحی لوگو های طرح پلن برنزی و پلن نقره ای تمامی وجه قبل از طراحی دریافت میشود، و در طراحی لوگو پلن طلایی سفارشاتی که وجه قیمت آنها بالای ۴۰۰٫۰۰۰ تومان میباشند میتوانند ۵۰% مبلغ را به عنوان پیش پرداخت و مابقی وجه را هنگام تحویل طرح پرداخت نماییند.
پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت آنلاین فارسی گراف (  قابل پرداخت از تمامی کارت های عضو شتاب  ) صورت میگیرد.

نحوه سفارش طراحی لوگو : 

جهت مشاوره و سفارش طراحی لوگو خود حتما از بخش سامانه مشتری استفاده نمایید، سامانه مشتری با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما میباشد و اطلاعات سفارش شما در سامانه محفوظ میماند و یک نسخه از هر ارسال تیکت برای ایمیل شما نیز ارسال میشود.

 

نمونه کارهای طراحی لوگو

تعرفه  قیمت های طراحی

_________________________________________________________________________________________________________________

لوگو چیست ؟ ( توضیحات طراحی لوگو ، طراحی آرم و نشانه حرفه ای در فارسی گراف )

آرم یا لوگو ( نشانه ) که در فارسی نشانواره نام دارد، طرح ملموسی برای نمایاندن کالای مورد نظر است. همچنین خصوصیات یک برند یا یک شغل را شرح می‌دهد.
یک شرکت یا یک برند برای اینکه در ذهن مخاطب خود ماندگار شود نیاز به یک لوگو دارد که این لوگو بیانگر اعتماد و قدرت آن باشد و در عین حال شرح کوتاهی در قالب تصویر برای استفاده آن در تمامی سر صفحه های تبلیغات آن برند میباشد.
موارد استفاده طراحی لوگو: یک لوگو که از طراحی حرفه ای برخوارار باشد را میتوان برای تمامی بخش های مربوط به یک برند استفاده کرد که این قسمتها شامل بکار بردن در هدر سایت، برچسب زدن لوگو بر روی تمامی محصولات، استفاده از طرح لوگو بر روی طراحی کاتالوگ طراحی کارت ویزیت ، ست اداری ، تابلو بنر ها ، مهر و…

طراحی لوگو یا آرم ( نشانه ) به سه دسته تقسیم میشود :

طراحی لوگو یا طراحی آرم : که شامل طرح یا شکلی که همراه با معنای خاص جهت معرفی نام شرکت یا هر کسب و کاری میشود و در آن هیچ نوشته ای استفاده نمیشود.

طراحی لوگو تایپ : لوگوتایپ طرحی شامل از یک شکل یا طرح که با نوشتاری زیبا معنا و مفهوم خاصی به نام آن شرکت یا … میدهد.

طراحی تایپوگرافی : تایپوگرافی متشکل از طرحی خاص از حروف میشود که معمولا برای نمایش اسم و نام شخص بکار میرود و حکم امضا را نیز دارد.

 

چرا طراحی لوگو را با فارسی گراف تجربه کنیم ؟

فارسی گراف یکی از معتبر ترین وب سایت ها در زمینه طراحی میباشد که برگرفته از کادر طراحی بسیار حرفه ای و بی نظیر که فعالییت خود را در همه جنبه های هنری از طراحی وب سایت تا طراحی دکوراسیون داخلی از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و تا اکنون با بیش از هزاران نمونه کار سعی در رضایت مشتریان خود داشته است.
ما در فارسی گراف طراحی لوگو  اولیه را بر روی کاغذ  در آورده سپس آن را در نرم افزار های پیشرفته و طبق آخرین متد طراحی برای شما مشتریان عزیز طراحی و آماده میسازیم.

جهت سفارش طراحی لوگو یا مشاوره قبل از سفارش از طریق لینک زیر اقدام بفرمایید :

بخش مشاوره ، پشتیبانی و سفارشات فارسی گراف

7

جهت استعلام تعرفه های طراحی سایت از فرم زیر میتوانید استفاده نمایید و یا جهت مشاهده تعرفه طراحی گرافیک روی تب آن کلیک نمایید .
*** تکمیل کردن تمامی موارد الزامی میباشد ***


 


 
نوع سفارش :

 
خدمات :