طراحی لوگو طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت و قالب وردپرس ارزان

خدمات چاپ آنلاین فارسی گراف
 

چاپ آنلاين فارسی گراف

جهت ارسال سفارشات خود کليک کنيد

طراحی کارکتور مینیاتور پارسی

معرفی کوتاه :
طراحی کارکتور مینیاتور پارسیReviewed by Farsigraph on Aug 17Rating: 5.0طراحی کارکتر مینیاتور پارسی ایرانیطراحی مینیاتور پارسی و کارکتر ایرانی توضیحات : طراحی مینیاتور پارسی کارکتر...
تکلونوژی ها :

نمونه کار :

طراحی چهره, طراحی کارکتر, همه نمونه کارها


تاريخ اجرا :

طراحی کارکتور مینیاتور پارسی

طراحی کارکتور مینیاتور پارسیReviewed by Farsigraph on Aug 17Rating: 5.0طراحی کارکتر مینیاتور پارسی ایرانی

طراحی مینیاتور پارسی و کارکتر ایرانی

توضیحات :

طراحی مینیاتور پارسی کارکتر ایرانی ( طراحی مینیاتور پارسی این مینیاتور پارسی در نرم افزار Affinity Designer صورت گرفته است. )

 

 

___________________________________________________________________________________________________

سفارش طراحی مینیاتور و طراحی کارکتر :

پس از تماس با واتس اپ مندرج در صفحه تماس یا در پانوشت و صرصفحه سایت فارسی گراف شما جزییاتی درمورد نوع اجرا مانند کاریکاتور ، مدرن ، مینیاتور ، وکتور و.. از ایم قبیل جزییات که با شما قبل از ثبت سفارش مشاوره کامل داده خواهد شد. سپس ۲/۳ مبلغ کل پروژه که بسته به نوع سفارش شما متغییر می‌باشد را جهت استارت کار از طریق لینک دانلودی که به شما داده خواهد شد و یا از طریق یکی از حساب های متصل به شتاب و در صورتی که خارج از ایران باشید به تازگی طریق بیت کوین نیز میتوانید پرداخت نمایید. بسته به نوع سفارش هفت الی ۱۴ روز کاری بعد سفارش شما آماده تحویل میباشد و پس از دیدن پیش نمایش و ویرایش نهایی مانند رنگ بندی ، پس زمینه ، جزییات ریز مانند اگر جسمی در دست کارکتر باشد ، و یا تغییر رنگ لباس و کوتاه و بلند کردم لباس یا کلا تغییر لباس به درخواست مشتری که شامل کمی هزینه اضافه نیز خواهد شد ، پس از تایید نهایی برای دریافت فایل با کیفیت بزرگ چاپی و اگر پروژه شما وکتور بود بودن محدودیت اندازه ، در اندازه دلخواه شما خروجی گرفته خواهد شد و پس از پرداخت ۱/۳ مبلغ نهایی ، فایل از طریق ایمیل یا در بخش تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد . و شما تایید میکنید که کار بصورت کامل بشما تحویل داده شده است.

جایزه جشنواره ویژه فارسی گراف :

بزودی در فارسی گراف هر یکماه یکبار به یکی از مشتری های خود به قید قرعه جایزه ای نفیسی تقدیم خواهد کرد که ۷ روز مانده به پایان هر ماه جایزه آن ماه مشخص میگردد. هرچه مبلغ سفارش شما بیشتر باشد احتمال برنده شدن شما خیلی بیشتر میباشد .

بخش مشاوره ، پشتیبانی و سفارشات فارسی گراف

0

برچسب‌ها, , , , , , , , , , ,