طراحی لوگو طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت و قالب وردپرس ارزان

خدمات چاپ آنلاین فارسی گراف
 

چاپ آنلاين فارسی گراف

جهت ارسال سفارشات خود کليک کنيد

قوانین

کلیه مشتریان ملزم به قبول قوانین زیر می باشند همچنین ارسال سفارش مبنی بر پذیرش قوانین زیر خواهد بود :

این قوانین همواره بر روی وب سایت قرارداشته و فارسی گراف میتواند در هر زمان قوانین را تغییر دهد همچنین مشتری میبایست قبل از سفارش و عضویت در سامانه مشتریان ، قوانین را مطالعه کرده و بپذیرد .

• فارسی گراف ، از لحظه دریافت وجه و اطلاع رسانی توسط سفارش دهنده بابت پرداخت مبلغ و سفارش موظف به شروع اجرای وب سایت سفارش دهنده مطابق اطلاعات اعلام شده می باشد .

• فارسی گراف موظف به اطلاع رسانی به سفارش دهنده در هنگام تکمیل وب سایت سفارش داده شده ، از طریق ایمیل یا شماره تماس های وسفارش دهنده میباشد که در فارسی گراف این عمل توسط سیستم تیکتینگ انجام می گردد و مشتری در هر لحظه میتواند از روند پروژه خود اطلاع پیدا کند .

• فارسی گراف موظف به تکمیل داده های وب سایت مشتری نبوده و تنها خدمات طراحی گرافیک ارائه می گردد .

• فارسی گراف پس از دریافت هزینه کلی پروژه پروژه و همچنین اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی گرافیک از مشتری ، طرح گرافیکی را آماده کرده و به مشتری ارائه نماید . در صورتی که مشتری اطلاعات کامل را جهت طراحی گرافیک ارائه ننماید ، مسئولیتی متوجه فارسی گراف نخواهد بود .

• در صورت وجود ایرادی در طرح گرافیکی ارسال شده برای مشتری ، فارسی گراف موظف است برای ۲ بار ایرادات موجود را که توسط سفارش دهنده اعلام میگردد تصحیح نماید و انجام این کار از سری دوم به بعد مشمول هزینه خواهد بود . همچنین در صورتی که طرح ارسالی به کل تایید نگردد و نیاز به طرح جدیدی باشد ، فارسی گراف با دریافت ۴۰% دیگر به علاوه مبلغ کل پروژه ، میتواند طرح جدید را به مشتری ارائه نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه فارسی گراف نخواهد بود .

• برای شروع طراحی وب سایت ، لازم به پرداخت مبلغ می باشد . این پرداخت شامل مبلغ کل پروژه میباشد . لازم به ذکر است پس از پرداخت مبلغ مورد نظر به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد (مگر اینکه فارسی گراف بنا به شرایط سفارشات خویش اجرای سفارش شما را رد نماید که در اینصورت کلیه مبلغ پرداختی شما در کمتر از ۷۲ ساعت بازگردانده میشود ) .

• برآورد طراحی قالب یا وب سایت توسط فارسی گراف انجام خواهد شد و این گروه حق این را دارد که سفارشی کردن سایتی را چه از نظر برنامه و چه از نظر گرافیک بنا به دلایل فنی و … قبول ننماید.

• مدت زمان اعلام شده جهت انجام پروژه ، به صورت کاملا تقریبی و توافقی بوده و فارسی گراف تلاش خود را جهت ارسال پروژه در زمان مشخص شده انجام خواهد داد . در صورتی که در زمان معین شده ، به هر دلیلی اختلافی رخ دهد ، به ازای هر روز تاخیر در تحویل پروژه ، ۱۰ هزار تومان به مشتری بازگشت داده خواهد شد .

 

• در صورتی که فارسی گراف طرح مورد نظر را با توجه به مستندات ارائه شده توسط مشتری ، ارائه نماید ، مشتری موظف است طی ۲۴ ساعت تایید یا عدم تایید و یا تغییر در طرح را به فارسی گراف ارسال نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه فارسی گراف برای زمان بندی پروژه ، نخواهد بود .

 
• فارسی گراف فروش نمونه های سایت ارائه شده در بخش نمونه پروژه های انجام شده را به یک یا چند سفارش دهنده را ندارد و در صورتی که طرح وب سایت مورد نظر “ریپ” ( دزدیده ) شود ، مسئولیتی متوجه فارسی گراف نبوده و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت .

 

• در صورت نیاز وب سایت شما به بخش و صفحاتی بیش از میزان پیشبینی شده ، هزینه افزودن بخش یا صفحات به صورت مجزا دریافت میگردد. لازم به ذکر است در صورتی که طبق صلاحدید فارسی گراف امکان افزودن بخش های جدید به طرح انجام شده نباشد مشتری حق هیچگونه اعتراض را نداشته و می بایست طبق قوانین عمل نماید .

 

• لطفا دقت نمایید تا وجه پیش پرداخت و یا تسویه را حتما به شماره حساب های مندرج در وب سایت واریز نمایید ، زیرا در صورتی که به شماره حساب دیگری مبالغ واریز گردد ، فارسی گراف هیچگونه مسئولیتی در قبال اجرای وب سایت و … ندارد .

 

• لطفا در اطلاعات ارائه شده جهت طراحی گرافیک و سایر مراحل مورد نظر خود دقت فرمایید زیرا پس از سفارش طراحی سایت و شروع مرحله طراحی گرافیک ، اطلاعات ارائه شده از طرف سفارش دهنده (مشتری) ملاک فارسی گراف می باشد و پس از سفارش به هیچ عنوان ، امکان عوض کردن و یا ایجاد تغییرات وجود ندارد .

• مشتری موظف است اطلاعات درخواستی فارسی گراف را جهت انجام پروژه ، در اسرع وقت ارسال نماید . اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر می باشد :

۱- بخش های مورد نیاز مانند : منوی اصلی / اسلاید تصویری و …
۲- رنگ بندی مد نظر
۳- وب سایت نمونه در صورت وجود داشتن ( این مورد جهت مشخص شدن ذهنیت شما برای فارسی گراف دریافت می گردد )
۴- نام کامل و دامنه وبسایت
۵- اطلاعات تماس با مشتری در صورت نیاز
۶- طراحی های انجام شده در پروژه ها به صورت عمومی دارای موارد زیر میباشد :
۷- طرح گرافیک صفحه اصلی وبسایت ( صفحه اول )
۸- طرح گرافیک صفحه داخلی که عموما با منوی کنار یا بدون منوی کناری انجام می شود .

• در صورتی که مشتری نیاز به صفحاتی با طراحی خاص دارد ، می بایست در مرحله براورد هزینه ، به صورت دقیق به آن اشاره رده و در صورت موافقت فارسی گراف ، هزینه و زمان مشخص و به مشتری ارائه شود .

• پس از تکمیل پروژه و قبل از تحویل ، مشتری موظف به پرداخت تسویه کامل مبلغ می باشد . در صورتی که تسویه ظرف ۷۲ ساعت انجام نگردد و یا مشخصات فیش پرداختی تسویه به اطلاع فارسی گراف نرسد ، فارسی گراف اختیار قطع موقت خدمات را خواهد داشت و برای پیگیری مجدد نیاز به هزینه مجدد معادل ۲۰% از مبلغ کل پروژه علاوه بر مبلغ تسویه ، خواهد بود .

• در صورتی که عدم تسویه سفارش دهنده در هر کدام از مراحل اجرا و یا تحویل بیش از ۱ ماه طول بکشد ، پروژه وی به صورت کامل از برنامه پروژه های فارسی گراف حذف گشته و فارسی گراف هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش نخواهد داشت .

• فارسی گراف میتواند در هر یک از مراحل انجام پروژه طبق صلاحدید خود ، مابقی مبلغ ( تسویه حساب ) را از مشتری طلب نماید و مشتری نیز موظف به پرداخت وجه درخواستی می باشد . در صورتی که مشتری غیر از این عمل نمایید ، فارسی گراف نیز دیگر تعهدی نسبت به پروژه مشتری نداشته و پروژه را به صورت کامل نسخ می داند .

• مشتری موظف است ، کلیه اطلاعات تماس خود را در سامانه مشتریان فارسی گراف ، به صورت کامل و به زبان فارسی تکمیل نماید .

• مشتری موظف است ، کلیه مستندات خود را جهت طراحی ، به زبان فارسی و به صورت کامل ارائه نماید .

• مشتری موظف است ، متون درخواست های خود را به صورت کاملا فارسی در سامانه مشتریان فارسی گراف ، ارسال نماید . در صورتی که متون به زبان های دیگری ارائه گردد ، فارسی گراف مسئولیتی در قبال پاسخگویی به ایشان ندارد .

• مشتری موظف است ، درخواست های ارسالی خود در سامانه مشتریان ، ادب و احترام را به صورت کامل رعایت نماید و در صورت توهین / تحدید و … دسترسی مشتری به وبسایت قطع و سفارش های درحال انجام نیز به صورت معلق در خواهد آمد .

• در صورتی که سوالی در مورد هر کدام از بندهای قوانین دارید ، پیش از سفارش مشکل و سوال خود را مطرح سازید .

 

با احترام

مدیریت فارسی گراف ( رضا جلالی مقدم )

0

جهت استعلام تعرفه های طراحی سایت از فرم زیر میتوانید استفاده نمایید و یا جهت مشاهده تعرفه طراحی گرافیک روی تب آن کلیک نمایید .
*** تکمیل کردن تمامی موارد الزامی میباشد ***


 


 
نوع سفارش :

 
خدمات :